Toyota ProAce
Long Worker 2.0 D-4D 177pk Autom. Black Line Dubbele Cabine L2
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | ProAce |
| Bouwjaar | 11 aug 2023 |
| Type | Long Worker 2.0 D-4D 177pk Autom. Black Line Dubbele Cabine L2 |
| Km. stand | 63936 km |
| Kenteken | VXL-17-J |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1855 kg |
| Vermogen motor (kW) | 130 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 7,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| CO2-emissie | 202 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Strikwerda Heerenveen
Adres
Businesspark Friesland-West 53
Postcode
8447SL
Plaats
Heerenveen
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | ProAce |
| Bouwjaar | 11 aug 2023 |
| Type | Long Worker 2.0 D-4D 177pk Autom. Black Line Dubbele Cabine L2 |
| Km. stand | 63936 km |
| Kenteken | VXL-17-J |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1855 kg |
| Vermogen motor (kW) | 130 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 7,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| CO2-emissie | 202 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Strikwerda Heerenveen
Adres
Businesspark Friesland-West 53
Postcode
8447SL
Plaats
Heerenveen