Toyota ProAce
CITY Long 1.5 D-4D 102pk Live L2
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | ProAce |
| Bouwjaar | 7 mei 2024 |
| Type | CITY Long 1.5 D-4D 102pk Live L2 |
| Km. stand | 54928 km |
| Kenteken | V-76-FKN |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1416 kg |
| Vermogen motor (kW) | 75 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| CO2-emissie | 149 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Strikwerda Heerenveen
Adres
Businesspark Friesland-West 53
Postcode
8447SL
Plaats
Heerenveen
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | ProAce |
| Bouwjaar | 7 mei 2024 |
| Type | CITY Long 1.5 D-4D 102pk Live L2 |
| Km. stand | 54928 km |
| Kenteken | V-76-FKN |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1416 kg |
| Vermogen motor (kW) | 75 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| CO2-emissie | 149 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Strikwerda Heerenveen
Adres
Businesspark Friesland-West 53
Postcode
8447SL
Plaats
Heerenveen