Toyota ProAce
CITY Electric Comfort 50 kWh Mjaar 2026 met verbeterde actieradius
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | ProAce |
| Bouwjaar | 15 jan 2026 |
| Type | CITY Electric Comfort 50 kWh Mjaar 2026 met verbeterde actieradius |
| Km. stand | 16 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1565 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 135 km/u |
Dealernaam
Ecar
Adres
Kalkovenweg 17
Postcode
2401LJ
Plaats
Alphen aan den Rijn
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | ProAce |
| Bouwjaar | 15 jan 2026 |
| Type | CITY Electric Comfort 50 kWh Mjaar 2026 met verbeterde actieradius |
| Km. stand | 16 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1565 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 135 km/u |
Dealernaam
Ecar
Adres
Kalkovenweg 17
Postcode
2401LJ
Plaats
Alphen aan den Rijn