Toyota Land Cruiser
GRJ76L 4.0 V6 LX
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | Land Cruiser |
| Bouwjaar | 3 mei 2022 |
| Type | GRJ76L 4.0 V6 LX |
| Km. stand | 61638 km |
| Kenteken | VRB-60-V |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2209 kg |
| Vermogen motor (kW) | 167 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 3956 cc |
| Bekleding | Stof |
| CO2-emissie | 328 g/km |
Dealernaam
Bosman Automotive
Adres
Watertoren 69
Postcode
3247CL
Plaats
Dirksland
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | Land Cruiser |
| Bouwjaar | 3 mei 2022 |
| Type | GRJ76L 4.0 V6 LX |
| Km. stand | 61638 km |
| Kenteken | VRB-60-V |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2209 kg |
| Vermogen motor (kW) | 167 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 3956 cc |
| Bekleding | Stof |
| CO2-emissie | 328 g/km |
Dealernaam
Bosman Automotive
Adres
Watertoren 69
Postcode
3247CL
Plaats
Dirksland