Peugeot e Expert
Long Premium 75 kWh 3-zits Automaat Airco Navi
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | e Expert |
| Bouwjaar | 24 jan 2023 |
| Type | Long Premium 75 kWh 3-zits Automaat Airco Navi |
| Km. stand | 2929 km |
| Kenteken | VSJ-81-V |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2028 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Bekleding | Stof |
Dealernaam
Eurocars Geldrop
Adres
Emopad 29
Postcode
5663PA
Plaats
Geldrop
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | e Expert |
| Bouwjaar | 24 jan 2023 |
| Type | Long Premium 75 kWh 3-zits Automaat Airco Navi |
| Km. stand | 2929 km |
| Kenteken | VSJ-81-V |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2028 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Bekleding | Stof |
Dealernaam
Eurocars Geldrop
Adres
Emopad 29
Postcode
5663PA
Plaats
Geldrop