Maxus eDeliver3
LWB 50 kWh | WLTP 232 Km
| Merk | Maxus |
|---|---|
| Model | eDeliver3 |
| Bouwjaar | 22 aug 2022 |
| Type | LWB 50 kWh | WLTP 232 Km |
| Km. stand | 56718 km |
| Kenteken | VRN-96-R |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1615 kg |
| Vermogen motor (kW) | 90 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 120 km/u |
| CO2-emissie | 1 g/km |
Dealernaam
DUTCH Vans
Adres
Mercuriusweg 41
Postcode
3771NC
Plaats
Barneveld
| Merk | Maxus |
|---|---|
| Model | eDeliver3 |
| Bouwjaar | 22 aug 2022 |
| Type | LWB 50 kWh | WLTP 232 Km |
| Km. stand | 56718 km |
| Kenteken | VRN-96-R |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1615 kg |
| Vermogen motor (kW) | 90 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 120 km/u |
| CO2-emissie | 1 g/km |
Dealernaam
DUTCH Vans
Adres
Mercuriusweg 41
Postcode
3771NC
Plaats
Barneveld