MAN TGE
2.0 140PK Automaat L2H2 EURO 6
| Merk | MAN |
|---|---|
| Model | TGE |
| Bouwjaar | 20 aug 2020 |
| Type | 2.0 140PK Automaat L2H2 EURO 6 |
| Km. stand | 199569 km |
| Kenteken | VGS-41-L |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2021 kg |
| Vermogen motor (kW) | 103 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Gemiddeld verbruik | 7,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 8,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Bekleding | Stof |
| CO2-emissie | 264 g/km |
Dealernaam
Mazeland Automotive
Adres
Ekkersrijt 2008
Postcode
5692BA
Plaats
Son En Breugel
| Merk | MAN |
|---|---|
| Model | TGE |
| Bouwjaar | 20 aug 2020 |
| Type | 2.0 140PK Automaat L2H2 EURO 6 |
| Km. stand | 199569 km |
| Kenteken | VGS-41-L |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2021 kg |
| Vermogen motor (kW) | 103 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Gemiddeld verbruik | 7,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 8,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Bekleding | Stof |
| CO2-emissie | 264 g/km |
Dealernaam
Mazeland Automotive
Adres
Ekkersrijt 2008
Postcode
5692BA
Plaats
Son En Breugel