Iveco Daily
35S16 L3H2 Maxi (2024) | 3500 Kg Trekhaak
| Merk | Iveco |
|---|---|
| Model | Daily |
| Bouwjaar | 6 jun 2024 |
| Type | 35S16 L3H2 Maxi (2024) | 3500 Kg Trekhaak |
| Km. stand | 45710 km |
| Kenteken | 626480 |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2309 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2300 cc |
Dealernaam
DUTCH Vans
Adres
Mercuriusweg 41
Postcode
3771NC
Plaats
Barneveld
| Merk | Iveco |
|---|---|
| Model | Daily |
| Bouwjaar | 6 jun 2024 |
| Type | 35S16 L3H2 Maxi (2024) | 3500 Kg Trekhaak |
| Km. stand | 45710 km |
| Kenteken | 626480 |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2309 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2300 cc |
Dealernaam
DUTCH Vans
Adres
Mercuriusweg 41
Postcode
3771NC
Plaats
Barneveld