Iveco Daily
35C14 2.3
| Merk | Iveco |
|---|---|
| Model | Daily |
| Bouwjaar | 7 dec 2021 |
| Type | 35C14 2.3 |
| Km. stand | 88182 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Carrosserie | Kipper |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2584 kg |
| Vermogen motor (kW) | 103 kW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Cilinderinhoud | 2287 cc |
| Bekleding | Stof |
Dealernaam
Boss Vans
Adres
Eindhovensebaan 3
Postcode
5505JA
Plaats
Veldhoven
| Merk | Iveco |
|---|---|
| Model | Daily |
| Bouwjaar | 7 dec 2021 |
| Type | 35C14 2.3 |
| Km. stand | 88182 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Carrosserie | Kipper |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2584 kg |
| Vermogen motor (kW) | 103 kW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Cilinderinhoud | 2287 cc |
| Bekleding | Stof |
Dealernaam
Boss Vans
Adres
Eindhovensebaan 3
Postcode
5505JA
Plaats
Veldhoven