Iveco Daily
50C21 Hi-Matic Automaat Open Laadbak Dubbele Cabine 7-Persoons
| Merk | Iveco |
|---|---|
| Model | Daily |
| Bouwjaar | 10 dec 2020 |
| Type | 50C21 Hi-Matic Automaat Open Laadbak Dubbele Cabine 7-Persoons |
| Km. stand | 115189 km |
| Kenteken | V-50-NSZ |
| Carrosserie | Open laadbak |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zilver |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2798 kg |
| Vermogen motor (kW) | 170 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 3000 cc |
| Bekleding | Stof |
Dealernaam
DUTCH Vans
Adres
Mercuriusweg 41
Postcode
3771NC
Plaats
Barneveld
| Merk | Iveco |
|---|---|
| Model | Daily |
| Bouwjaar | 10 dec 2020 |
| Type | 50C21 Hi-Matic Automaat Open Laadbak Dubbele Cabine 7-Persoons |
| Km. stand | 115189 km |
| Kenteken | V-50-NSZ |
| Carrosserie | Open laadbak |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zilver |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2798 kg |
| Vermogen motor (kW) | 170 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 3000 cc |
| Bekleding | Stof |
Dealernaam
DUTCH Vans
Adres
Mercuriusweg 41
Postcode
3771NC
Plaats
Barneveld