Fiat Talento
1.6 MJ EcoJet L2H1 Basis | 1 eigenaar | Technical good
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | Talento |
| Bouwjaar | 6 jun 2019 |
| Type | 1.6 MJ EcoJet L2H1 Basis | 1 eigenaar | Technical good |
| Km. stand | 251570 km |
| Kenteken | V-526-ZV |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1772 kg |
| Vermogen motor (kW) | 93 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Gemiddeld verbruik | 6,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| CO2-emissie | 159 g/km |
Dealernaam
Van Geenen Auto's
Adres
Draaiing 3
Postcode
8072TC
Plaats
Nunspeet
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | Talento |
| Bouwjaar | 6 jun 2019 |
| Type | 1.6 MJ EcoJet L2H1 Basis | 1 eigenaar | Technical good |
| Km. stand | 251570 km |
| Kenteken | V-526-ZV |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1772 kg |
| Vermogen motor (kW) | 93 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Gemiddeld verbruik | 6,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| CO2-emissie | 159 g/km |
Dealernaam
Van Geenen Auto's
Adres
Draaiing 3
Postcode
8072TC
Plaats
Nunspeet