Fiat Ducato
DEMO DEAL I 3.5T 79kWh 123pk L4H2 Ramen Rondom |
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | Ducato |
| Bouwjaar | 28 mei 2025 |
| Type | DEMO DEAL I 3.5T 79kWh 123pk L4H2 Ramen Rondom | |
| Km. stand | 5 km |
| Kenteken | VZV-60-F |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2755 kg |
| Vermogen motor (kW) | 90 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 100 km/u |
Dealernaam
Wassink Autogroep Venlo
Adres
Celsiusweg 4
Postcode
5928PR
Plaats
Venlo
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | Ducato |
| Bouwjaar | 28 mei 2025 |
| Type | DEMO DEAL I 3.5T 79kWh 123pk L4H2 Ramen Rondom | |
| Km. stand | 5 km |
| Kenteken | VZV-60-F |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2755 kg |
| Vermogen motor (kW) | 90 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 100 km/u |
Dealernaam
Wassink Autogroep Venlo
Adres
Celsiusweg 4
Postcode
5928PR
Plaats
Venlo