Citroën Jumpy
2.0D 180PK EAT8 Aut L3H1 Dubbel Cabine BPM VRIJ!!
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | Jumpy |
| Bouwjaar | 1 dec 2024 |
| Type | 2.0D 180PK EAT8 Aut L3H1 Dubbel Cabine BPM VRIJ!! |
| Km. stand | 3700 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1650 kg |
| Vermogen motor (kW) | 132 kW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Topsnelheid | 185 km/u |
Dealernaam
Van Hunnik Trucks & Vans B.V.
Adres
Nieuweweg 193
Postcode
6603BM
Plaats
Wijchen
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | Jumpy |
| Bouwjaar | 1 dec 2024 |
| Type | 2.0D 180PK EAT8 Aut L3H1 Dubbel Cabine BPM VRIJ!! |
| Km. stand | 3700 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1650 kg |
| Vermogen motor (kW) | 132 kW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Topsnelheid | 185 km/u |
Dealernaam
Van Hunnik Trucks & Vans B.V.
Adres
Nieuweweg 193
Postcode
6603BM
Plaats
Wijchen