Citroën Jumper
35 2.2HDi 165PK L3H2 Euro 6 3-Pers. Trekh.Camera Pdc ECC
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | Jumper |
| Bouwjaar | 19 okt 2020 |
| Type | 35 2.2HDi 165PK L3H2 Euro 6 3-Pers. Trekh.Camera Pdc ECC |
| Km. stand | 146325 km |
| Kenteken | VTG-79-K |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2070 kg |
| Vermogen motor (kW) | 121 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Gemiddeld verbruik | 9,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2201 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| CO2-emissie | 249 g/km |
Dealernaam
Auto Corsten BV
Adres
Mariastraat 64
Postcode
5738AK
Plaats
Mariahout
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | Jumper |
| Bouwjaar | 19 okt 2020 |
| Type | 35 2.2HDi 165PK L3H2 Euro 6 3-Pers. Trekh.Camera Pdc ECC |
| Km. stand | 146325 km |
| Kenteken | VTG-79-K |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2070 kg |
| Vermogen motor (kW) | 121 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Gemiddeld verbruik | 9,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2201 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| CO2-emissie | 249 g/km |
Dealernaam
Auto Corsten BV
Adres
Mariastraat 64
Postcode
5738AK
Plaats
Mariahout